Hydrogeologické průzkumné vrty – vrtané studny

Hydrogeologické průzkumné vrtyHydrogeologické průzkumné vrty. Vrtné práce prováděné za účelem hydrogeologického průzkumu a výstavby jímacích objektů – vrtaných studní. Práce ve všech požadovaných průměrech, hloubkách a typech geologických formací určených pro jímání podzemních pitných, užitkových či odpadních vod pro účely zásobování rodinných domů, rekreačních objektů, provozních, výrobních a zemědělských středisek, obcí.

Vrty jsou standardně zhotovovány s výstrojí z tlakového PVC nebo polyethylenu HDPE v průměru 160 mm s atestem pro styk s pitnou vodou, pevnostně odolávající mechanickému namáhání v běžných geologických podmínkách, zaručující vysokou konstrukční kvalitu vrtu a jeho prakticky neomezenou životnost.

Použité parametry výstroje umožňují aplikaci běžně na trhu dostupné ponorné čerpací techniky ve výkonovém sortimentu od 0,2 do 5,0 l/s. Alternativně dle požadavků zákazníka či V případě speciálních požadavků na vrt lze použít jiné druhy výstroje. Použitá kombinace vrtného průměru a výstroje zaručuje kvalitní provedení zaplášťových úprav dle požadavků ČSN vytvořením funkční filtrační vrstvy pláště vrtu a spolehlivé odtěsnění nežádoucích přítoků a povrchových vod.

Hydrogeologické průzkumné vrty – galerie

Video

Stáhnout videoTisk Stránky